Marzysz o tym by móc cieszyć się piękną opalenizną przez cały rok? Chciałabyś ją jednak osiągnąć w sposób bezpieczny, z pominięciem wizyt w solarium. Zależy tobie również na tym by uzyskany efekt brązu był równomierny i jak najbardziej naturalny, dlatego wolałabyś nie korzystać z samoopalaczy. Cóż, więc pozostaje w obliczu tak rygorystycznych wymagań? Idealnym rozwiązaniem może okazać się opalanie natryskowe dostępne w renomowanym salonie kosmetycznym. Bydgoszcz to miasto, które posiada całą listę profesjonalistów w tym zakresie: https://swiaturody.com/bydgoszcz,kosmetyczka,9.html. W gabinetach znajdziemy oprócz opalania natryskowego wiele innych nowoczesnych zabiegów.

To nowoczesny i bezpieczny zabieg o charakterze pielęgnacyjnym, umożliwiający uzyskanie błyskawicznego efektu pięknej i zdrowej opalenizny i to bez konieczności wystawiania skóry na działanie szkodliwego promieniowania UV: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ultrafiolet. Jak wygląda zabieg? W trakcie wykonywania opalania, kosmetyczka w Bydgoszczy przy pomocy specjalistycznego urządzenia natryskowego, dokładnie pokrywa powierzchnię skóry klientki preparatem precyzyjnie dobrany do jej karnacji. Składniki aktywne zawarte w tym specyfiku, wchodzą w reakcję z aminokwasami znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka, powodując natychmiastowe pojawienie się na skórze jednolitej i naturalnej opalenizny. Zajmuje to jedynie około 20 minut, a opalaniu może zostać poddane całe ciało, jak i poszczególne jego części (np. twarz, dekolt czy nogi). Ze względu na swój nieszkodliwy i mało inwazyjny charakter z opalania natryskowego mogą skorzystać nawet kobiety w ciąży czy karmiące piersią. Czy istnieją jakieś wskazania przed i po zabiegowe?

1. Najpóźniej dwa dni przed poddaniem się opalaniu natryskowemu, wskazane jest wykonanie depilacji ciała;

2. W dniu zabiegu z kolei konieczne jest wykonanie dokładnego peelingu całego ciała;

3. Na kurację najlepiej przyjść w luźnym ubraniu oraz ciemnej bieliźnie;

4. W ciągu 6-8 godzin po wykonaniu opalania natryskowego należy unikać brania prysznicu, mycia rąk oraz wizyt w takich miejscach jak siłownia, sauna czy na basen;

5. Gdy upłynie 8 godzin od aplikacji preparatu opalającego na skórę, należy wziąć prysznic i nałożyć na ciało preparat nawilżający. Odpowiednia pielęgnacja skóry, ma znaczny wpływ na trwałość utrzymania się opalenizny na skórze (z reguły efektem naturalnego brązu można cieszyć się przez 7-12 dni);

6. Gdy rezultaty opalania natryskowego są już prawie niewidoczne warto wykonać peeling ciała celem usunięcia ewentualnych resztek opalenizny.